Program do faktur

 

 

 

Faktura marża

Faktura marża służy do wystawiania dokumentu potwierdzającego transakcje za usługi turystyczne, towary używane, dzieła sztuki, antyki i przedmioty kolekcjonerskie.

Takim dokumentem jak faktura marża posługują się np. biura podróży, antykwariaty lub komisy samochodowe. Podstawą opodatkowania jest marż, którą wylicza się następująco" od ceny sprzedaży brutto odejmuje się kwotę nabycia i wynik pomniejsza się o kwotę podatku.

Faktura marża powinna zawierać numer jednoznaczny identyfikuje fakturę, datę wystawienia, datę wydania towaru / zakończenia usługi jeżeli różni się od daty wystawienia, imiona i nazwiska lub nazwy podatnika i nabywcy towarów lub usług oraz ich adresy , nazwa towaru, miarę i ilość, kwotę należności ogółem oraz odpowiednio wyrazy "procedura marży - towary używane", "procedura marży - dzieła sztuki" lub "procedura marży - przedmioty kolekcjonerskie i antyki", "procedura marży dla biur podróży".

Galeria programu

 Powrót


M2Dev sp.j.
ul. ks. A. Majcherka 29
62-070 Dopiewo
Infolinia: 61 415-29-28
Pomoc techniczna*
pomoc@megafakturka.pl

* pomoc dostępna dla licencjonowanych użytkowników, pomoc techniczna nie dotyczy szkolenia z obsługi program i jest traktowana jako osobna usługa
Copyright (c) 2001-2018 M2Dev sp.j. | Dołącz do nas na facebooku